tamil sex videos

https://javhub.ninja

Unsharp Mask to hybrydowa kompozycja muzyczna osadzona w przestrzeni wirtualnej, z mechanizmami interakcji. Tytuł nawiązuje do klasycznej techniki fotograficznej pozwalającej zwiększyć ostrość konturu obrazu przez nałożenie rozmytej maski pozytywowej na negatyw mający podlegać wyostrzeniu. W podobny sposób zderzenie warstwy realnej i wirtualnej dzieła ma kierować uwagę odbiorcy na osadzone w multimedialnej przestrzeni kompozycji mikrostruktury audiowizualne.
Kompozycja została oparta o konstrukcję tablicową z danymi wejściowymi zapisanymi w formie kilkuset komórek zawierających różnorodny materiał dźwiękowy: generatywny, syntezowany oraz akustyczny. Obiekty dźwiękowe osadzone są zakomponowane w większe struktury oraz faktury muzyczne i zintegrowane z warstwą wideo opartą o przygotowane sample wizualne oraz grafikę generatywną w wirtualnej przestrzeni programu Unreal Engine.
Całość podlega modyfikacjom poprzez interfejs aplikacji sieciowej oraz urządzenie Leap Motion pozwalające rejestrować pozycję punktów węzłowych dłoni oraz palców.